o nas

zarezerwuj swój termin już dziś

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

zadzwoń i zarezerwuj swój termin

UMÓW WIZYTĘ

WITAJ W NASZYM

przyjaznym gabinecie

W 1996 roku ukończyłam studia na Akademii Medycznej w Gdańsku na wydziale Stomatologicznym. Od tamtego czasu ogromną radość czerpię z faktu, że mogę swoim pacjentom przywrócić radość i uśmiech, lecząc im zęby lub poprawiając ich estetykę. W mojej pracy jak i w życiu zawsze kieruję się zasadą, która głosi, że UCZYMY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE. Dlatego nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na kursach z różnych dziedzin stomatologii.

Czas jaki poświęciłam na zbieranie wiedzy i doświadczenia pozwala mi dziś na stosowanie w moim gabinecie nowoczesnych techniki i rozwiązań w zakresie diagnostyki i leczenia różnorodnych przypadków klinicznych. Dla mnie każdy pacjent jest i powinien, zawsze być traktowany jako indywidualny przypadek .Zależy mi również na tym, aby pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo, dlatego inwestuję w nowoczesny sprzęt oraz zapewniam przyjazną atmosferę.

„Bo piękny uśmiech i zdrowe zęby to jeden z kluczy do szczęścia”.

dlaczego my?

Aparat RTG

Możliwości wykonania zdjęć RTG jamy ustnej w naszym gabinecie

Doświadczony Personel

Skuteczne leczenie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannemu pogłębianiu wiedzy przez nasz personel

Nowoczesne wyposażenie

Komfortowe i bezpieczne leczenie dzięki zastosowaniu najnowszej aparatury stomatologicznej

Cieszymy się, że odwiedzili Państwo stronę naszego gabinetu stomatologicznego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszym gabinetem. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w dogodnych dla Państwa godzinach. Każdy stomatolog, z którego Państwo u nas spotkają posiada duże doświadczenie oraz wiedzę. KISIEL-DENT STOMATOLOGIA w Płocku przy ul. Armii Krajowej 21 lok.2 udziela ambulatoryjne świadczenia zdrowotne z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, protetyki, chorób przyzębia, profilaktyki a także chirurgii uzębienia.

Każdy zatrudniony w naszym ośrodku dentysta zawsze chętnie służy pomocą swoim pacjentom, zarówno tym dorosłym, jak i najmłodszym, którzy jeszcze nie zdążyli oswoić się profilaktycznymi wizytami u stomatologa. Zajmujemy się wszystkim, co związane jest z usługami protetycznymi. Świadczymy również usługi z zakresu rentgenodiagnostyki oraz sedacji.

Dużą uwagę przywiązujemy do komfortu naszych pacjentów, dlatego też zawsze staramy się jak najefektywniej eliminować element bólu podczas zabiegów. W naszym gabinecie stomatologicznym mogą Państwo liczyć np. na profesjonalnie podane znieczulenie. Dentysta, z którym się Państwo u nas spotkają, mając do swojej dyspozycji innowacyjny sprzęt wysokiej klasy , który może zapewnić Państwu krótki czas zabiegów.

W naszym gabinecie ważne są nie tylko efekty leczenia, ale i profilaktyka stomatologiczna. Z naszym dentystą: naprawisz swoje zęby, zabezpieczysz je przed bakteriami, uchronisz się przed bólem.

Odwiedzając nasz gabinet otrzymają Państwo również możliwość poprawy estetyki stomatologicznej np. przy pomocy wybielania zębów oraz innych zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej. Jest duża szansa, że dentysta, który się Państwem u nas zajmie zostanie nim na długie lata. Chętnie zapracujemy na tak duże zaufanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z KISIEL-DENT STOMATOLOGIA.

POZNAJ

nasz personel

Karolina Nowatkiewicz

Higienistka Stomatologiczna

Katarzyna Kisiel

Lekarz Stomatolog

Dominika Olczak

Lekarz Stomatolog

UMÓW WIZYTĘ
UMÓW WIZYTĘ